004 - Z Noworosji do całego Świata ..................................................................................................... - UNREGISTERED VERSION

Idź do spisu treści

Menu główne:

004

Aktualności


Donbas: ukraińscy żołnierze zintensyfikowali ostrzały po wizycie ZełenskiegoUkraińscy żołnierze zwiększyli intensywność ostrzałów po wizycie prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego w Donbasie – poinformowała we wtorek dziennikarzy Milicja Ludowa proklamowanej w trybie jednostronnym DRL.

Wcześniej Wołodymyr Zełenski odwiedził żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy na kontrolowanym przez Kijów terytorium obwodu ługańskiego. Była to pierwsza wizyta zaprzysiężonego w ubiegłym tygodniu szefa państwa w strefie działań wojennych.

„Przestępcze dowództwo chcąc wykazać się przed nowym naczelnym dowódcą wojsk, który przyjechał do strefy Operacji Zjednoczonych Sił, zwiększyło intensywność ostrzałów miejscowości republiki” – powiedział przedstawiciel Milicji Ludowej DRL.

Jak podkreślił, rano ukraińscy żołnierze ostrzelali z moździerzy zachód Doniecka, osiem domów zostało uszkodzonych.

„Apelujemy do społeczności międzynarodowej, by zobowiązała ukraińskie dowództwo do zaprzestania ludobójstwa ludności cywilnej Donbasu i wypełnienia porozumień odnośnie zawieszenia broni” – podkreśliła Milicja Ludowa republiki.

Dżuna Dawitaszwili, była radziecka i rosyjska uzdrowicielka, astrolożka i prezeska publicznej organizacji International Academy of Alternative Sciences pozostawiła po sobie szereg niepokojących przepowiedni i proroctw. Niektóre z nich dotyczyły ewentualnego wybuchu kolejnego globalnego konfliktu.

Źródło


Po wizycie Зеленского w Donbas ukraińskie siły bezpieczeństwa wzmocniły strzelanie DRL

После визита Зеленского в Донбасс украинские силовики усилили обстрелы ДНР
Żeleńskiego sprawdził, jak karmią ukraińskich żołnierzy na pierwszej linii frontu w Donbasie

Зеленский проверил, как кормят украинских военнослужащих на передовой в Донбассе

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego